Google
خانه / برنامه های من / توتی (توت فرنگی)

توتی (توت فرنگی)

توتی دستیار هوشمند کسب کارهای کوچک و خانگی

حتما شما هم می دونید که داشتن کسب و کار آنلاین چقدر می تونه جذاب و پر درآمد باشه. ولی بدون داشتن ابزار مناسب برای مدیریت موجودی محصولات و یا فروش کمی سخت میشه و با بزرگتر شدن شبکه شما دیگه نمی تونید با سرعت و دقت لازم پاسخگوی نیاز مشتریاتون باشید و شاید بخشی از آنها یا سهمی از بازار رو دست بدین!
با توتی (توت فرنگی) کنترل کاملی روی موجودی محصولات تان دارید می تونید به راحتی فاکتور صادر کنید و مشتریان رو با مشخصات دلخواه ذخیره کنید. آمار کاملی از همه فعالیت هاتون رو بصورت روزانه هفتگی یا ماهانه ببینید. در ضمن کلی ابزار جانبی داره که همش بهتون کمک می کنه فقط متمرکز روی کسب و کارتون بشید و بیشتر و بیشتر بفروشید!

نرم افزار توتی (توت فرنگی) یک دستیار حرفه‌ای برای کسب کارهای کوچک و متوسط خانگی است.
بخش های اصلی برنامه متشکل از انبار ، مشتریان، صدور فاکتور می باشد.
می توانید لیستی از محصولات ایجاد کرده و اطلاعات محصول از قبیل نام بارکد قیمت ، تعداد و مشخصات دیگر را وارد کرده و سپس برای فروش از آنها استفاده کنید. می توانید به راحتی با انتخاب محصولات مورد نظر و تعداد به راحتی فاکتور صادر کنید. بخش مشتریان نیز برای مدیریت مشتریان قابل دسترسی است. می توانیدمشتری را مستقیم ایجاد کنید و یا بعد صادر کردن فاکتور مشتری خود به خود ایجاد شده را مدیریت کنید.
در توتی (توت فرنگی) همه بخش ها بصورت یکپارچه به یکدیگر متصل بوده و با استفاده از امکانات توت فرنگی می توانید به راحتی محصول یا محصولاتی را انتخاب و سپس مشتری را ایجاد یا انتخاب کرده و برای او فاکتور صادر کنید، سپس فاکتور را به اشتراک بگذارید. در تمامی مراحل توت فرنگی به عنوان یک دستیار حرفه ای در خدمت شماست.
امکانات زیادی برای توت فرنگی در نظر گرفته شده که بسیار از آنها با اشتراک ماهانه فعال و قابل استفاده خواهد بود.
در ضمن با پشتیبانی آنلاین هرگونه سوال یا مشکل در اسرع وقت پاسخ داده خواهد شد. هدف ما کمک در هرچه بهتر کردن کسب و کار شماست.

وبسایت توتی: www.toot-farangi.ir

توتی در بایت کد: www.bitecode.ir/services/projects/tooti/

دانلود از کافه بازار:

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
error: Content is protected !!